مقاله قهوه

قهوه و مردان و فواید آن

فواید قهوه برای مردان

در مطالعه منتشر شده در نشریه علمی PLOS نشان می‌دهد. که یکی از خاصیت‌های غیر‌منتظره نوشیدن قهوه یا نوشیدنی‌های کافئین‌دار می‌تواند پیشگیری از اختلالات جنسی مردان باشد.

یک فنجان قهوه، حدود ۹۵ میلی‌گرم کافئین دارد . و به این ترتیب کسانی که بین دو تا سه فنجان قهوه یا دیگر نوشیدنی‌های کافئین‌دار در روز مصرف می‌کنند . کمتر به اختلالات جنسی دچار می شوند که نشان دهنده فواید قهوه برای مردان است.

قهوه و مردان

قهوه و مردان

قهوه نه تنها می تواند شما را در صبح به حرکت درآورد

بلکه نوشیدن روزانه آن ممکن است شما را از راه های دیگری نیز تحریک کند. یک مطالعه اخیر نشان داد که مردانی که قهوه می‌نوشیدند،

نسبت به افرادی که قهوه نمی‌نوشیدند، کمتر دچار اختلال نعوظ می‌شدند – حتی در هنگام تنظیم وزن و سایر مشکلات سلامتی. همچنین نشان داده شده است که خطر ابتلا به سرطان پروستات را کاهش می دهد.

در نهایت اگر اخبار سلامت را دنبال کنید محبوبیت آنتی اکسیدان ها را می دانید . آن مولکول های بی باک که با رادیکال های آزاد مبارزه می کنند و می توانند منجر به بیماری مزمن شوند.

زغال اخته و شراب قرمز اغلب به عنوان منبع عالی آنتی اکسیدان توصیه می شود. به نظر می رسد، قهوه دارای مقدار زیادی از آنها است – حتی بیشتر از چای سبز یا کاکائو.

اگرچه مصرف بیش از حد قهوه ممکن است این فواید را نفی نکند.

نوشیدن بیش از چهار فنجان قهوه می تواند بر خواب شما تأثیر بگذارد و حتی ممکن است باعث اضطراب شود.

از آنجایی که ممکن است بیش از پنج ساعت طول بکشد تا کافئین سیستم شما را پاک کند. ممکن است ایده خوبی باشد که از مصرف قهوه در اواخر بعد از ظهر خودداری کنید. به غیر از این، دلایل خوبی برای داشتن احساس خوبی نسبت به قهوه شما وجود دارد.

اگر قصد خرید قهوه دارید می توانید از فروشگاه قهوه کویز به صورت آنلاین خریداری کنید.

منبع

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.