مقاله های قهوه

معرفی بهترین قهوه جوش دستی پرفروش ومحبوب در بازار

معرفی بهترین قهوه جوش دستی پرفروش ومحبوب در بازار

یافتن بهترین قهوه جوش کار آسانی نیست به معنای واقعی کلمه صدها مورد برای انتخاب وجود دارد و هر کدام ممکن است بهترین،برای یک فرد متفاوت باشد به همین دلیل این مقاله را نوشتیم تا کارشما را ساده کنیم.

دستگاه های قهوه کپسولی این روزها همه جا هستند اما اجازه ندهید انقلاب خودکار کارعاشقانه ساخت یک فنجان عالی جو را از بین ببرد.

شما می‌توانید باریستای خود باشید و به لطف برخی گزینه‌های دستی برجسته، یک فنجان طلای سیاه با رویه خامه‌ای عالی را بدون نیاز به دستگاه‌های قهوه‌ساز کاملاً مجهز بسازید.

ما جامعه ای از علاقه مندان به قهوه هستیم که در مورد مسائل مربوط به بازارقهوه جوش خانگی تحقیق، آموزش می دهیم تا بتوانید تصمیمات آگاهانه تری در مورد خرید و دم کردن قهوه با کیفیت شگفت انگیز بگیرید پس اگر به دنبال خرید قهوه جوش مناسب و مقرون به صرفه هستیدبا ما همراه باشید و اگر به دنبال خرید قهوه هستید به سایت قهوه سر بزنید.

معرفی بهترین قهوه جوش دستی پرفروش ومحبوب در بازار

1.اسپرسو ساز دستی موکا مدل cup3

یکی از محبوب ترین روش های تهیه قهوه در ایتالیا و بسیاری از کشورهای مختلف اروپا، استفاده ازظرف موکا است. یک قهوه ساز 3 تکه است. به هر قسمت یک محفظه میگویند. که وقتی مونتاژ می شود. برخی از بهترین شات های اسپرسو را در اطراف تولید میکند.

این یک قطعه ظروف آشپزخانه فوق العاده محکم است که از آلومینیوم ساخته شده است. به همین دلیل، کمی سنگین تر از سایر قهوه سازهای دستی است تقریباً هفت اونس یا حدود سه فنجان اسپرسو تولید می کند.موکا به دلیل طراحی آن، عموماً برای مدت طولانی دوام خواهد آورد و شستشوی آن بسیار آسان است.

موکا به لطف سه محفظه خود سریع قهوه دم می کند. گرمای اجاق گاز آب را به جوش می آورد و آن را از طریق قهوه آسیاب شده به سمت بالا فشار می دهد. جایی که استخراج از محفظه بالایی انجام می شود این یک فرآیند معکوس در مقایسه با قهوه سازهای دستی معمولی است.

بهترین ویژگی های آن چیست؟

1.طراحی بدنه آلومینیومی و محکم

2.شستشوی آسان

3.مونتاژ و جداسازی آسان

اسپرسو ساز دستی موکا مدل  cup3

2.قهوه جوش دستی ترک مدل D-4Cups

این روش دم کردن نه تنها در سراسر ترکیه، بلکه در کشورهای سراسر جهان مورد علاقه است. آن را در یک به اصطلاحczeve که معمولاً از مس ساخته می شود. دم می کنند تفاله ها، مقداری شکر و آب سرد در اجاق گاز قرار دهید سپس آن را روی اجاق گاز گرم کنید آن را به مدت چند دقیقه بجوشانید تا کف تیره و غلیظی که قهوه ترک به آن شهرت دارد به دست آید.

قهوه ترک قوی، پررنگ و خوش طعم است. معمولاً آن را در فنجان های کوچک با کف زیادی در بالا سرو می کنند که نشان دهنده مهارت شما در تهیه این غذای کافئین دار است.

در این مورد از قهوه بسیار ریز آسیاب شده استفاده کنید. آسیاب بسیار کوچک، حدود 1 میلی متر یا کوچکتر این به سرعت جذب کمک میکند.

قهوه جوش دستی ترک مدل D-4Cups

3.قهوه جوش رومکس مدل Mn6 cups

طراحی شیک و کاربردی در کنار قهوه خوب را به اسپرسوساز مورد علاقه ما تبدیل کرده است.

دهانه ریزش آسان یکی دیگر از جنبه های طراحی است. که آن را بهبود میبخشد به این معنی که سطح کار شما زیبا و تمیز می ماند.طراحی شیک آن، اگرچه دیدن آن زیباست. اما در حین پیچاندن اسپرسو به یکدیگر، گرفتن یک چسبندگی مناسب کمی دشوارتر است.

قهوه جوش رومکس مدل Mn6 cups

4.قهوه جوش موکا مدل Coffettiera3 Cups

امروز موکا بسیار شبیه به آنچه در زمان اختراع بودهست پایه معروف هشت ضلعی و بدنه آلومینیومی این قهوه ساز ایتالیایی برای بهترین بخش از یک قرن دنیا را کافئین می کند. بر اساس آنچه در یک گلدان موکا به دنبال آن هستید، بستگی به این دارد که آیا بیالتی برای شما مناسب است یا خیر.

اگر میراث و سنت های قهوه موکا واقعاً در قایق شما شناور استBialettiMokaExpress برای شما مناسب است.

چند نکته که باید در مورد آن فکر کنید این است که جنس آن، آلومینیوم کاملا متخلخل است.

بنابراین تمیز کردن آن سخت است و همچنین خورنده است و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی نیست.

موکا اکسپرس با اجاق گازهای القایی نیز سازگار نیست. با این حال، سادگی و تاریخچه پشت موکا اکسپرس قطعاً یک نقطه فروش است. اگر شما یک اجاق گاز القایی دارید و دلتان بر روی یکی از اینها است، اکنون یک بشقاب حرارتی القایی وجود دارد که به عنوان یک اجاق برقی سنتی عمل می کند.

بهترین طعم اسپرسو ایتالیایی را با نهایت سهولت دم کنید و بعد از شام یک قهوه بخورید و احساس متمدنی فوق العاده داشته باشید.

اسپرسوساز ساخته شده از آلومینیوم بادوام که قهوه را گرم نگه می دارد.

دارای دسته لمسی خنک و دریچه ایمنی برای خروج بخار اضافی برای جابجایی آسان ، 5اونس قهوه موکا درست می کند برای 3 فنجان اسپرسو با مقدار کمی باقی مانده کافیست.

قهوه جوش موکا مدل Coffettiera3 Cups

5.قهوه جوش دبلیو ام اف مدلKULT دستی

قهوه ساز اجاق گازKult توسطWMF اسپرسو اجاق گاز را با طراحی مدرن صاف و مملو از سبک و نگرش به سطحی کاملاً جدید می رساند با دم کردن اسپرسوی تازه درست روی اجاق گاز، لذت آن حباب بی نظیر را تجربه کنید.

قسمت پایینی حاوی آب که روی اجاق گاز گرم میشود تا بخار کافی برای بالا آمدن آن از داخل قهوه ساز وجود داشته باشد و از فشار ایده آل برای قهوه دم شده تا حد کمال اطمینان حاصل کند.

مجموعهKultWMF با ترکیبی خیره کننده از خطوط تمیز، طراحی خالص و روکش های مات عالی، مطمئناً علاقه بعدی شما خواهد بود.

خطوط مستقیم به منحنی‌های نرم ختم می‌شوند، با کرومارگان مات برس‌شده با کیفیت بالا فولاد ضد زنگ مقاوم در برابر اسید، قابل شستشو در ماشین ظرف‌شویی و طعم خنثی، ایده‌آل برای تهیه قهوه و چای عالی برای ماندگاری چشمگیر، حسی دلپذیر که هرگز تحت تأثیر قراردادن شکست نمیخورد نمیگیرد.

قهوه جوش دبلیو ام اف مدلKULT دستی

6.قهوه جوشAlessi9090

این دستگاه به گونه ای طراحی شده است. که چکه نمی کند و یکی از چشمگیرترین ویژگی های آن دسته قفل اهرمی است.

به دلیل گرما و فشار مورد نیاز برای تهیه قهوه روی اجاق گاز، قطعات باید بسیار محکم به هم پیچ میشوند. برخی از دستور العمل ها همچنین نیاز به اضافه کردن آب به محفظه پایینی گرم دارند که همیشه یک مانور دشوار است.

Alessi9090 این مشکل را با استفاده از دسته ای که به عنوان گیره ای عمل می کند که محفظه ها را به اندازه کافی محکم به هم محکم میکند، حل میکند. با قیمت نسبتاً بالایی برای قهوه جوش های دیگر شما برای چیزی کمی متفاوت و ساختار قوی پرداخت می کنید. تمیز کردن 9090 می تواند کمی خسته کننده باشد زیرا محفظه بالایی کمی سفت است بنابراین به یک برس نیاز خواهید داشت.

قهوه جوشAlessi9090

7.قهوه جوش سینبو

دستگاه قهوه آسیاب می تواند چندین فنجان قهوه دم کند. دستگاه از یک ظرفه حالت استوانه ای پر استفاده می کند تا در کمتر از ده دقیقه از عطر و طعم رضایت بخش قهوه تازه دم شده استقبال کند. این دستگاه گونه ای طراحی شده اند که قهوه خوشمزه ای را به طور مداوم و بدون دردسر درست کند.

فناوری کنترل دمای الکترونیکی دستگاه قهوه می تواند به شما در کنترل دمای بهینه برای دستیابی به بهترین استخراج قهوه کمک کند. ترموستات مستقل دستگاه قهوه ساز دمای آب و دمای کف شیر را جداگانه تنظیم می کند. تا طعم قهوه به حالت ایده آل برسد و کف شیر غلیظ و متراکم باشد.

دستگاه اسپرسوساز ما به یک پمپ فشار قوی فوق العاده قدرتمند با قدرت بالا مجهز میباشد. می تواند استخراج سریع و پایدار را فراهم کند و قهوه را معطر تر و غنی تر کند. دستگاه قهوه تضمین می کند که اسپرسو به طور موثر در فشار مطلوب استخراج می شود تا اطمینان حاصل شود. که نوشیدنی های قهوه شما به خوبی تولید می شوند.

این دستگاه قهوه ساز از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است. که برای بدن انسان بی ضرر است پوسته ضد جوش است و دارای عملکرد کاهش فشار خودکار است. کنترل پنل دستگاه قهوه ساز فقط باید تنظیمات منو دما، قدرت قهوه و اندازه فنجان را مطابق با ترجیحات شما تنظیم کند.

قهوه جوش سینبو

نکاتی در مورد قبل ازخرید قهوه جوش دستی

1.ظرفیت

ظرفیت قهوه جوش دستی شما یکی دیگر از ملاحظات مهم است. زیرا به شما کمک می کند تعیین کنید. که چه مقدار قهوه می توانید در هر بار تهیه کنید. مایلیم اشاره کنیم که بیشتر لزوما بهتر نیست این واقعا به نوع قهوه ای که می خواهید درست کنید بستگی دارد.

اگر به دنبال تهیه قهوه قطره ای معمولی هستید. هر چه ظرفیت آن بیشتر باشد، بهتر است. اما اگر می خواهید اسپرسو درست کنید آن را مانند قهوه معمولی نمی نوشید و ظرفیت کمتری برای شما مناسب است. برای یک خانواده بزرگ‌تر هر قهوه جوش دستی که ظرفیت حداقل 25 اونس را داشته باشد عالی است.

نکاتی در مورد قبل ازخرید قهوه جوش دستی

2.فیلترها

بسته به قهوه ساز دستی که انتخاب می کنید. برخی با فیلترهای یکبار مصرف عرضه می شوند. در حالی که برخی دیگر دارای فیلترهای فولادی هستند که می توانید آنها را بشویید و دوباره استفاده کنید.

3.ابعاد

به طور کلی، قهوه جوش دستی اندازه زیادی ندارند در مقایسه با دستگاه های قهوه ساز این دستگاه های دستی جمع و جورتر هستند.

ابعاد

4.قیمت

قیمت یک محصول قطعا می تواند در فرآیند تصمیم گیری شما نقش داشته باشد. این قهوه‌جوش های دستی قیمت بسیار پایین‌تری برای شما خواهند داشت.

سخن پایانی

در این مقاله سعی بر این شد که بهترین و محبوب ترین قهوه جوش دستی را به شما معرفی کنیم. امیدوارم که برای شما مفید بوده باشد.

قهوه کویز ارائه دهنده بهترین محصولات قهوه با کیفیت بالا و مرغوب نظیر، فروش دانه و پودر قهوه ربوستا 80 درصد، فروش دانه و پودر قهوه عربیکا 60 درصد، فروش پودر هات چاکلت و… است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *